Фирма «ЮКО»
   
 
   
 
   
Прайс-лист:
   
 
. \ Энергосберегающие технологии в освещении
 

Свет, который дарит счастье!


Энергосберегающие технологии в освещении

ПФ ЮКО представляє енергозберігаючі лампи та світильникі на основі освітлювального модуля Acriche, від компанії Seoul Semiconductor, Південна Корея, виробництво яких розпочато в Україні.

Acriche - перше в світі напівпровідникове джерело світла, що дозволяє підключати прилад безпосередньо до мережі перемінного струму з напругою 220/230В без допоміжних AC/DC - конвекторів. Відсутність AC/DC - конвекторів значно підвищує надійність роботи приладу та знижує його вартість, в порівнянні з лампами на базі низьковольтних світло діодів.
Серед економічних аспектів застосування цих джерел світла доцільно відмітити:

  • Значний строк служби (через 35 000 годин роботи зменшення світлового потоку до 30%), при чому кількість вмикання та вимикання не зменшує строку служби світодіода;
  • Відсутність необхідності застосування допоміжних пристроїв (пряме підключення до мережі 220В, 50Гц);
  • При виготовленні Acriche застосовуються тільки екологічно чисті матеріали;
  • Значне зниження споживання електричної енергії при великих показниках світлового потоку (3,3Вт/195лм, тобто приблизно 60лм/Вт);
  • Мініатюризація та зручний дизайн для мереж перемінного струму.

Потужний світлодіод Acriche першим серед напівпровідникових джерел світла отримав європейський сертифікат безпеки TUV та CE.

Зважаючи на всі переваги Acriche, в порівнянні з іншими джерелами світла, зрозуміло, що технологія Acriche є найперспективнішою для заміни ламп розжарювання на альтернативні джерела світла.

Саме тому український виробник вибрав її як основу для виробництва своєї продукції.
Вся продукція нашого партнера (лампи, світильники, світлофори, лайтбокси, дорожні знаки та ін.) високої якості, сертифікована, відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001-2001 (ISO 9001:2000) та має гарантовано кращу ціну, в порівнянні з закордонними аналогами.
Завод має можливість виробляти освітлювальні прилади на замовлення, з урахуванням потреб замовника та специфіки умов експлуатації в Україні.

Якщо, наприклад, замінити 10 млн. ламп розжарювання потужністю 100 Вт на енергозберігаючий аналог напівпровідникові світлодіодні лампи потужністю 11 Вт, економія електроенергії при використанні їх в середньому 5 годин на добу становитиме 1624,25 млн. кВт за рік. При цьому, економія коштів на оплату спожитої електроенергії при вартості 0,56 грн. за 1 кВт/год. становитиме 909,58 млн. грн., що на 318,58 млн. грн. більше ніж економія при застосуванні компактних люмінісцентних ламп.

В порівнянні з компактними люмінісцентними лампами застосування світлодіодних джерел світла забезпечує на 568,25 КВт та 318,58 млн. грн. більшу економію за таках самих умов експлуатації.

При цьому діапазон робочих температур світлодіодних ламп від -35°С до +80°С при вологості до 96%. Кількість вмикання та вимикання джерела струму не зменшує строку служби світлодіода. Лампи на основі світлодіоду не містять ртуті і тому безпечні і дозволені для використання в дитячих садках, школах, лікарнях та інших закладах з високими вимогами безпеки.

Зважаючи на вище вказане, ПФ ЮКО просить Вас знайти можливість залучити продукцію нашого партнера до реалізації Державної цільової науково-технічної програми Розробка і впровадження енергозберігаючих світлодіодних джерел світла та освітлювальних систем на їх основі , та постанови КМУ від 16.10.2008 р. щодо заміни ламп розжарювання напівпровідниковими. Адже таким чином будуть використані передові технології, заощаджені колосальні кошти та підтримано вітчизняного виробника.
Сподіваюся на Вашу підтримку та взаємовигідну співпрацю.